У чому переваги бізнес-тренінгів, що проводяться навчальним центром Статус?

Під конкретне завдання Замовника нами розробляються і проводяться корпоративні тренінги, прищеплюють певні навички співробітникам підприємства.
Ми складаємо оптимальні авторські програм і підбираємо найкращих фахівців під задачу.
В ході навчання ми не тільки передамо інструменти, але і проведемо мотиваційну роботу з Вашими співробітниками на продуктивну роботу.
Корпоративний тренінг буде ефективний як для навчання співробітників робочому навику або передачі інструментів діяльності, так і з метою розвитку умінь планування, постановки завдань, контролю та результативності діяльності. Такий тренінг завжди розробляється під завдання Вашого підприємства.

Тренінги особистого зростання – комплекс різних методів практичної психології, спрямований на виявлення особистісних особливостей, факторів розвитку особистості, стилів спілкування і поведінки, різних комплексів людини і їх подолання.

Бізнес-тренінг – груповий активний метод навчання, побудований на моделюванні ситуацій професійної діяльності учасників тренінгу і спрямований на отримання та відпрацювання ними успішних практичних умінь і навичок, потрібних у практичній роботі.

Базовий перелік тем тренінгів учбового центра Статус:

Самоменеджмент і управління часом.
Управління стресом, емоційна стійкість
Стратегія і тактика продажів
Стабільні продажу в кризу
Малобюджетні програми маркетингу
Мистецтво переговорів
Технології успіху та особистісного зростання
Навички креативного мислення

Критерії якісного тренінгу, зібрані за матеріалами безлічі відгуків учасників різних тренінгів:

Тренінг – це безпечний простір для експериментів, помилок, нового досвіду і досягнень. Психологічна атмосфера тренінгу – спокійна, сприятлива, настроює на роботу.


Правильно спланований тренінг дозволяє всім учасникам задати свої питання, обговорити їх і знайти рішення свого питання в досвіді інших учасників. Те, що здається складним одному, є звичайною робочою ситуацією для іншого.
Великий плюс групових обговорень – при вирішенні групою будь-якої проблему, розширюється список варіантів вирішення власної.

Знання на тренінгу видобуваються і відкриваються самостійно, через свій досвід і досвід групи. Тренінг – це робота з виробництва та аналізу необхідної інформації. А то, що зробив сам, будеш застосовувати за межами тренінгу.
Можливість відразу задати питання і отримати відповідь професіонала. Тренер, який взяв на себе зобов’язання і відповідальність розкрити будь-яку тему, повинен мати досвід в даній сфері та опрацювати достатньо матеріалів.

Для проведення якісного тренінгу абсолютно виключені тренінги «за книжками» з заявами тренера, що «для того щоб вилікувати хворого не обов’язково самому« захворіти ». Саме «перехворіти», «вилікуватися» і зібрати інформацію про те, як «хворіли» і «лікувалися» інші учасники ринку є компетенціями тренера.


Отримання учасниками на тренінгу нової інформації, структурування та систематизація інформації. Учасники отримують навик використання нової інформації.

Звертайтеся, тренінг з учбовим центром Статус буде корисной та незабутньою подією в житті вашої компанії

Ця послуга оптімально поєднується із послугою Відділ навчання на аутсорсі