Бриф на пошук і підбір персоналу.

1. Вартість робіт по кожній вакансії визначається до початку пошуку, є фіксованою і не змінюється до закінчення робіт.
Вартість включає в себе:
1000 грн. – оплата стандартної публікації вакансії на сайті пошуку роботи. Діє 1 місяць, при необхідності продовжити пошук, публікація оплачується повторно.
Сума від 5000 до 15000 грн – власне підбір.

2. Оплата роботи відбувається в наступному порядку:
Оплата на карту банку вартості публікації – до початку робіт.
Оплата підбору – через 3 тижні після виходу на роботу співробітника і за умови прийняття Замовником позитивного рішення про його подальшу інтеграцію.

3. Гарантійні умови. У разі, якщо працівник не проходить випробувальний термін або приймає рішення про звільнення протягом перших 3-х місяців від дати початку роботи, Виконавець безкоштовно здійснює заміну кандидата. У цьому випадку Замовник повторно оплачує публікацію вакансії на сайті пошуку роботи. У разі, якщо Замовник швидше, ніж за перші 2 тижні розуміє, що кандидат не підходить, бажано повідомити про це відразу Виконавцю, щоб продовжити пошук «по гарячих слідах».

4. Критерії пошуку. Виконавець оцінює кандидатів за наступними критеріями:
Відповідність трудового досвіду необхідним професійних компетенцій.
Актуальність знань кандидата про предмет його кваліфікації.
Особистісні якості: відповідальність, зацікавленість в результатах роботи, вміння навчатися, ініціативність.
Залежно від професії і посади, додатково оцінюються інші значущі якості кандидата.
По кожному кандидату, Виконавець надає коротку довідку про відповідності / відхиленнях і особисті враження від кандидата.

5. Взаємодія Замовника і Виконавця. Замовник передає інформацію про вакансії, умови роботи, можливі труднощі і т.п.
Виконавець приймає інформацію для розуміння особливостей пошуку, конфіденційну інформацію не розголошує як в ході співбесід, так і за будь-яких інших контактах.
Виконавець проводить відбір кандидатів і направляє Замовнику 2 або більше резюме кандидатів. Замовник самостійно, або за допомогою Виконавця призначає зустріч з кандидатами, проводить співбесіду, в ході якого оцінює професійні компетенції кандидата навички і знання.
Замовник дає зворотний зв’язок про переглянутих резюме і кандидатів протягом 1 доби з моменту проведення співбесіди. Замовнику важливо пам’ятати, що найбільш якісні кандидати приходять в перші 2 тижні пошуку і швидко знаходять роботу, тому бажано приймати рішення після перегляду 2-3х кандидатів. Завдання Виконавця – «подивитися всіх» і направити максимально відповідних пошуку.
При можливості, Замовник організовує 1 гостьовий день, який потрібен, щоб побачити кандидата на протязі 1 робочого дня. Не рекомендується в цей день передавати справи, в ідеальному варіанті кандидат перебуває з майбутніми колегами, спілкується, співробітники і кандидат обмінюються питаннями і складають думку про комфортність подальшої спільної роботи. Замовник повідомляє Виконавцю та вирішенні по висновку кандидата на роботу і про дату першого робочого дня.

Нестандартні ситуації.
В умовах зміни виробничої необхідності і звільнення нового співробітника з подальшим виведенням з штату з причин, не пов’язаних з непроходженням випробувального терміну, робота Виконавця вважається завершеною і оплата поверненню не підлягає. Будь-пошук за таких умов буде новим і оплачується як новий.
У процесі пошуку, до прийняття в штат кандидата, Замовник може уточнювати критерії пошуку, коригувати назву вакансії, не змінюючи при цьому її суті. наприклад:
«Оператор 1С» – «помічник у відділ продажів» є коректною заміною, тому що не змінює суті кваліфікації, а «бухгалтер» – «головний бухгалтер» – некоректною.

Замовляти підбір співробітників на аутсорсі вигідно, якщо Ви співпрацюєте з учбовим центром Статус!

Ця послуга оптімально поєднується із послугою Кадровий облік на аутсорсі