Відділ навчання на аутсорсі

Корпоративне навчання завжди затребуване в компаніях, керівники яких розвивають своє підприємство і розуміють необхідність навчання ключових співробітників або цілих підрозділів.

Залежно від завдань можливе створення власної корпоративної моделі системного навчання співробітників, тобто організувати відділ навчання на аутсорс.

Навчальні програми, розроблені нами, націлені на результат і носять яскраво виражену практичну спрямованість:
1) ми донесемо до слухачів принципи особистої успішності в обраній спеціальності, 2) допоможемо ефективно вчитися, зрозуміло і доступно пояснити складне, 3) під керівництвом викладача на практичних заняттях відточимо знання учнів

Ефективність навчання заснована на тому, що в учбовому центрі «Статус» немає жодного викладача-теоретика, тому на Ваше питання «А хто викладач?», Ми не з’ясовуємо, якого саме предмета, а гарантуємо, що Всі наші викладачі – успішні професіонали, керівники підприємств і топ-менеджери одеських фірм, бізнесмени, що мають багаторічний досвід роботи за обраною Вами спеціальності.

Послуга "відділ навчання на аутсорсі" учбового центра Статус! в рази перевершує за якістю роботу власних бюджетних тренерів, при цьому оплата цієї послуги значно вигідніше, ніж утримання власних тренерів.

Ця послуга оптімально поєднується із послугою Тренінги для персоналу компаніЇ