Чим корисний бізнесу навчальний центр Статус?

Ми працюємо з 2001 року та міємо великий досвід в різних областях бізнесу. Один з напрямків нашої роботи - це консультування підприємств по систематизації бізнес-процесів в області менеджменту, маркетингу, управління персоналом та, зрозуміло, кадрового діловодства. Ці роки ми присвятили пошуку кращих фахівців, майстрів бізнес-навчання, які готові передати Вам свої практичні напрацювання. З 2014 року ми сфокусовані на проведенні навчання для підприємств, а саме: тренінги, розробка учбових курсів, організація навчання спеціалистів вузького профілю а такж тренінги командоутворення. З 2018 роки ми спеціалізуємося на веденні кадрового обліку на аутсорсі і пропонуємо Вам разом з нашими клієнтами економити Ваші час, зусилля і кошти.

Які послуги пропонує учбовий центр Статус:

Розробку та проведення тренінгів

В ході тренінгу ми передамо потрібні інструменти, а також проведемо мотиваційну роботу з Вашими співробітниками на продуктивну роботу

Кадровий облік на аутсорсІ

Весь цикл кадрового документообігу відповідно до закону

Відділ навчання на аутсорсі

Ми розробляемо весь цикл корпоративного системного навчання Ваших робітників.

Пошук персоналу

від вузьких фахівців до рядовіх працівників, в тому числі IT сфери

Співпрацюючи з навчальним центром Статус, Ви економите ресурси свого підприємства, і займаєтеся тим, що приносить дохід Вашому бізнесу. А процеси, пов'язані з співробітниками забезпечують фахівці, економлячи і Ваші кошти, і час.